Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Βάθος 90mm υπαίθριο ελαφρύ διπλάσιο κιβωτίων των οδηγήσεων B0 B1 που πλαισιώνεται με τη ανοιχτή πόρτα ταλάντευσης
| Ποσοστό Portection: | IP65 |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 60 χιλ. |
| Βάθος: | 90mm |
Τοίχος RoHS που τοποθετεί το ελαφρύ πλαίσιο 704 X 951mm κρυστάλλου των οδηγήσεων Α1 ενιαίος που πλαισιώνεται
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι, ο Μαύρος, λευκός |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2 πλευρές 2835SMD |
Πλαισιωμένο διπλάσιο των οδηγήσεων μέγεθος σχήματος κιβωτίων A4 A5 κρυστάλλου ελαφρύ για Countertop την επίδειξη επιλογών
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεις |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2 δευτερεύον 2835SMD άκρη-που ανάβουν |
Αδιάβροχο LED Blade Sign LED Outdoor Light Box Under Awning Light Box
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
|---|---|
| Πλαίσιο: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα πλαισίου: | ασήμι |
SMD2525 P4 Πλήρης έγχρωμη οθόνη LED Σήμα DC5V με Οθόνη καταστήματος LED τηλεχειριστηρίου 3G
| Pixel Pitch: | 4 χλστ |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD 2525 |
| Πυκνότητα pixel: | 62500 pixels/τ.μ |
Βάθος 30mm 8000K των οδηγήσεων υφαντικό πλαίσιο κιβωτίων υφάσματος ελαφρύ για τον πίνακα επιλογών εστιατορίων
| Βάθος: | 30 χιλ. |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | 12V |
Έλεγχος ήχου 0,3~0,8mm Φωτιζόμενη οθόνη LED Πίνακας EL Film Sign LED Shop
| Μέγεθος: | Α5 Α4 Α3 Α2 Α1 |
|---|---|
| Πάχος αφίσας: | 0,3~0,8 χλστ |
| Τάση εργασίας: | 12v |
Επίδειξη 0.3~0.5mm καταστημάτων των πολυ οδηγήσεων χρώματος έξοχη φωτεινότητα επιτροπής EL Backlight
| Μέγεθος: | A6 A5 A4 A3 A2 Α1 A0 |
|---|---|
| Πάχος αφισών: | 0.3~0.5 χιλ. |
| Τάση εργασίας: | 12V ή εναλλασσόμενο ρεύμα 100~240V |
Των ακρυλικών οδηγημένα οδηγήσεων συστημάτων σηματοδότησης νέου ελαφριά σημάδια χρωμάτων γατών πολλαπλάσια για το δωμάτιο κρεβατιών
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | σπίτι, κρεβατοκάμαρα, φραγμός, κατάστημα, διαφήμιση, λεωφόρος αγορών |
220-240V ελαφριά σημάδια νέου των ανοικτών οδηγήσεων σημαδιών νέου με την υποστήριξη για το κατάστημα ενδυμάτων
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα νέου |
| Τάση εισαγωγής: | 220-240V |

