Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Φω'τα κεριών των τηλεχειριζόμενων Flameless οδηγήσεων, στυλοβατών τρέμοντας φω'τα καταστημάτων των οδηγήσεων εμπορικά
| Υλικό: | Οδηγήσεων + κερί παραφίνης |
|---|---|
| Χρώμα: | Ελεφαντόδοντο |
| Επιλογές ύψους: | 10 εκατ., 12.5cm, 15cm, 17.5cm |
100W 150W δύναμης των οδηγήσεων εμπορικός φω'των 90˚ ακτίνων 120° γωνίας λαμπτήρας κόλπων των οδηγήσεων υψηλός για το βενζινάδικο
| Τύπος λαμπτήρων: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| ΚΔ: | 4000K, 6000K |
| Δύναμη: | 150W |
Εμπορική λουρίδα των Rgb εύκαμπτων οδηγήσεων βουλωμάτων φω'των USB των οδηγήσεων CRI >80 για το υπόβαθρο TV
| Υλικό: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, MCPCB |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 5050 SMD |
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB, πολύχρωμος |
Ελεύθερο Βάθος 120mm LED Υφασμάτινο πλαίσιο φωτός 1m x 2m Στρογγυλή γωνία
| Βάθος: | 120 χλστ |
|---|---|
| Πηγή LED: | LED σποτ φωτός |
| Τάση εργασίας: | DC 12V |
Ακρυλικό οδηγημένο σύστημα σηματοδότησης 12 RoHs οδηγημένα χρώματα ελαφριά σημάδια νέου για τον υπόγειο
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | σπίτι, κρεβατοκάμαρα, φραγμός, κατάστημα, διαφήμιση, λεωφόρος αγορών |
Υπαίθριο ελαφρύ κιβώτιο Signle των οδηγήσεων συνήθειας AC80V-245V που πλαισιώνεται για το μαρκάρισμα
| Μέγεθος προϊόντων: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Illuminum |
| Δύναμη προϊόντων: | 40W |
Φω'τα IP65 80mm ενότητας των αναδρομικά φωτισμένων φωτοστεφάνου τρισδιάστατων φωτισμένα επιστολών οδηγήσεων συστημάτων σηματοδότησης
| Ποσοστό IP: | IP65 |
|---|---|
| Sourice οδηγήσεων: | οδηγημένα φω'τα ενότητας |
| Πάχος: | 80 χιλ. |
Προηγμένο σύστημα ελέγχου LED διαφημιστική οθόνη καταστήματος με χαμηλή συντήρηση
| Σύστημα ελέγχου: | Προηγμένος |
|---|---|
| Κόστος: | Ευλόγως |
| Τύπος: | Δείκτης καταστήματος LED |
Πινακίδα λεπίδας LED εξοικονόμησης ενέργειας CE RoHS Πινακίδα λεπίδας LED εξωτερικού φωτιστικού κιβωτίου LED Σήμα λεπίδας
| Πηγή LED: | Φώτα μονάδας LED |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP65 |
| Πάχος: | 140 χλστ |
Ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος των οδηγήσεων SMD2835 SMD3030
| Μορφή: | Ορθογώνιο/τετράγωνο ή συνήθεια |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | Συνεχές ρεύμα 12V ή 24V |
| Όνομα προϊόντων: | Ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος οδηγήσεων |

