Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Στρογγυλό ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου των οδηγήσεων γωνιών A4 210x297mm με το κρεμώντας σύστημα καλωδίων
| Μπροστινή άκρη πλάτους: | 22 χιλ. |
|---|---|
| Χρώμα ακρών: | Ασήμι |
| Βάθος: | 10 χιλ. |
Ελαφριά επιτροπή DC12V 24V EL το ελαφρύ αργίλιο κιβωτίων υφάσματος των οδηγήσεων που πλαισιώνεται που λάμπει
| Μέγεθος: | A0, Α1, A2 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο, οδηγήσεων, κλωστοϋφαντουργικό προϊόν |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V/24V |
10,8 Watt 8mm οδηγημένο ακρυλικό A2 ελαφρύ κιβώτιο Α1 ενιαίο που πλαισιώνει για την επίδειξη αφισών καταστημάτων
| Υλικό: | Οδηγήσεων, ακρυλικά, επιχρωμιώνοντας μπουλόνια |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι (γκρίζο) |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD για τις πλευρές μήκους |
Διπλό πλαισιωμένο βάθος 200mm υπαίθριο ελαφρύ κιβώτιο DC12V των οδηγήσεων αδιάβροχο για την οδό
| Βάθος: | 200mm |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP65 |
| Πηγή οδηγήσεων: | smd 2835 για 2 πλευρές μήκους |
Προσαρμοσμένος την επίδειξη 8,5 2835 οδηγήσεων SMD βιβλίο επιλογών των οδηγήσεων καταστημάτων» Χ 11» φωτισμένο
| Υλικό: | PVC, ακρυλικό, οδηγήσεις |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD |
| Ελαφρύ χρώμα: | Λευκό Coold |
Ελαφρύ κιβώτιο 15w κρυστάλλου των διπλών γραφικών οδηγήσεων Smd3014 που διαφημίζει το ελαφρύ κιβώτιο
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 3014smd, 90LEDs/m |
| LGP: | σημεία οθόνης μεταξιού 6 χιλ. που τυπώνονται |
P25 διαγώνιο διπλάσιο ελέγχου WiFi σημαδιών φαρμακείων των οδηγήσεων επίδειξης καταστημάτων των RGB οδηγήσεων που πλαισιώνεται
| Μέγεθος: | 900 x 900 χλστ |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC12V |
| Ελεγχος: | Καλώδιο δικτύου, έλεγχος Wi-Fi |
Εναλλασσόμενο ρεύμα 85 - ανώτατα φω'τα επιτροπής των οδηγήσεων 245V, ανώτατο όριο των οδηγήσεων γραφείων Dimmable κάτω από το φως
| Δύναμη: | 6W, 9W, 12W, 15W |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 5630 SMD |
| Σώμα λαμπτήρων: | Αργίλιο |
45mm των αναδρομικά φωτισμένων οδηγήσεων υφάσματος ελαφριά μορφή ορθογωνίων κιβωτίων 100000hours ενιαία πλαισιωμένη
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 45mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
Υπαίθριο ελαφρύ κιβώτιο AC85V-AC245V των οδηγήσεων Α1 A2
| Ποσοστό Portection: | IP65 |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 65 χιλ. |
| Βάθος: | 45 χιλ. |

