Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
594 X 841mm ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου των οδηγήσεων Α1 για την εσωτερική γραφική επίδειξη
| Φωτισμός: | φωτισμός λουρίδων 2 οδηγήσεων πλευρών |
|---|---|
| Βάθος: | 7 χιλ. |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
AC110V-220V των οδηγήσεων κρυστάλλου ελαφρύ πλαίσιο εικόνων κιβωτίων 5W υψηλό οδηγημένο φωτεινότητα
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, χάλυβας σατέν |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835smd, 90LEDs/m |
Ελαφρύ κιβώτιο IP55 ενιαίο πλαισιωμένο DC12V υφάσματος των οδηγήσεων πλάτους συνδετήρων πλαίσιο 118mm
| Πάχος: | 100 χιλ. |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 118 χιλ. |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
IP65 ελαφρύ πλαίσιο 3x6m υφάσματος των πτυσσόμενων φωτισμένο οδηγήσεων για την εσωτερική διακόσμηση καταστημάτων
| Πάχος: | 90 χιλ. |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 65 χιλ. |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
SMD2835 ελαφρύ πλαίσιο κιβωτίων υφάσματος των οδηγήσεων 80mm χαμηλής ισχύος κατανάλωση πάχους
| Θέση Originl: | Xiamen, Κίνα |
|---|---|
| Μορφή: | Προσαρμοσμένη μορφή |
| Όνομα προϊόντων: | Οδηγημένο ύφασμα ελαφρύ κιβώτιο |
Το υψηλό υπαίθριο ελαφρύ κιβώτιο των οδηγήσεων φωτεινότητας SMD5050 φώτισε τα σημάδια AC85 ~ 245V
| Υλικό: | αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικών |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 50 χιλ. |
| Βάθος: | 45 χιλ. |
Μαύρο υπαίθριο ελαφρύ πλαίσιο 50mm των οδηγήσεων επιστρώματος a0 Α1 σκονών χαμηλής ισχύος κατανάλωση πλάτους
| Υλικό: | αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικός, ταινία PC |
|---|---|
| Βάθος: | 45 χιλ. |
| Ποσοστό IP: | IP65 |
Υπαίθριο ελαφρύ κιβώτιο των ασημένιων οδηγήσεων IP55 για το εξωτερικό σημάδι διακοσμήσεων
| Υλικό: | αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικός, ταινία PC |
|---|---|
| Βάθος: | 45 χιλ. |
| Ποσοστό IP: | IP55 |
Εξωτερικό κήπο πέτρα ηλιακό λάμπα λάμπα γης συνδετήρα πολύχρωμα LED ηλιακά φώτα
| Πηγή ενέργειας: | Ηλιακό |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλιακά φώτα LED |
Μεγάλη διάρκεια ζωής LED διαφημιστική οθόνη με προσαρμοσμένο λογότυπο
| Διατήρηση: | Χαμηλά |
|---|---|
| Κατανάλωση ενέργειας: | Χαμηλά |
| Εγκατάσταση: | Εύκολα. |

