Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Ultra Thin Depth 65mm LED Fabric Light Box Frame 6500K για εσωτερική οθόνη καταστήματος
| Πηγή φωτός: | πτυσσόμενο πάνελ LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6500K, 8000K |
| Βάθος: | 65 χλστ |
Διάμετρος 600mm Στρογγυλό LED Φωτιστικό Κουτί LED Blade Σήμα διπλής όψης για διαφήμιση καταστήματος
| Αλλο: | Αδιάβροχο κουτί για φώτα εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Τετράγωνο μέγεθος: | 600 x 600 mm, 400 x 800 mm |
| πλαίσιο:: | Αλουμίνιο |
LSD διπλό δευτερεύον οδηγημένο 2835SMD πλαίσιο εικόνων κιβωτίων υπολογιστών γραφείου ελαφρύ μακράς διαρκείας
| Πηγή LED: | οπίσθιο φωτισμό 2835 SMD |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | Συνεχή 12V ή 24V |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
Πλαίσιο υφασμάτινου φωτιστικού κουτιού με οπίσθιο φωτισμό 80mm 3mx6m Μεγάλου σχήματος Μέγεθος LED Φωτιζόμενο Light Box
| Βάθος: | 80 χλστ |
|---|---|
| Πηγή LED: | οπίσθιο φωτισμό με αναδιπλούμενο LED |
| Τάση εργασίας: | DC 12V |
Υπαίθριος φωτισμός 2835 SMD 6500K LED υφασμάτινο πλαίσιο φωτός για πινακίδα πρόσοψης καταστήματος
| Πάχος: | 80 χλστ |
|---|---|
| Πηγή LED: | οπίσθιο φωτισμό 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | DC 12V |
Ελαφρύς φωτισμός ραφιών των ακρυλικών οδηγήσεων πιάτων 6500K οδηγών των οδηγήσεων αναστολής τύπος 9.5mm
| Υλικό: | Οδηγήσεων, ακρυλικών, αργίλιο, επιτροπή διασκορπιστών |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD |
| Πάχος: | 9.5mm |
Τοίχος που τοποθετεί το ελαφρύ κιβώτιο DC12V ενιαίο δευτερεύον Frameless υφάσματος των οδηγήσεων 9000K
| Πηγή οδηγήσεων: | Αναδρομικά φωτισμένα 2835 SMD |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V ή 24V |
| Φως χρώματος: | 9000K |
Εξωτερική επιγραφή Led Cube Light Box 35W 650mm Μπροστινό κατάστημα Κρεμαστό 3D LED οθόνη καταστήματος
| Διάμετρος: | 650 χλστ |
|---|---|
| Πηγή LED: | 2835 Μονάδα LED SMD |
| Πλαίσιο: | Αλουμίνιο |
Εξαιρετικά λεπτό ενιαίο δευτερεύον κρυστάλλου ελαφρύ κιβώτιο επιλογών Lightbox οδηγημένο 2835SMD
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, εξαρτήσεις αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι, μαύρο |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για 2 πλευρές |
Electric Store LED Textile Light Box, Πλαίσιο Light Guide Plate Light Box
| Υλικό: | αλουμίνιο, LED, ύφασμα UV |
|---|---|
| Βάθος: | 30 χλστ |
| Πηγή LED: | 2835 SMD για 2 πλευρές |

