Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Επιτοίχιο υφασμάτινο φωτιστικό πλαίσιο LED AC80V-245V για διαφημιστική πινακίδα
| Υλικό: | αλουμίνιο, ύφασμα, LED |
|---|---|
| Πάχος: | 80 χλστ |
| Πηγή LED: | 2835 SMD για πλευρικό φωτισμό |
Το βάθος 8mm οδήγησε το ελαφρύ LIT ακρών κιβωτίων αφισών
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, χάλυβας |
|---|---|
| Φωτισμός: | 2 οδηγήσεων πλευρών μήκους άκρη-που ανάβουν |
| Βάθος: | 8 χιλ. |
Αναστολή 3014 ελαφρύ πλαίσιο 11mm κρυστάλλου των οδηγήσεων SMD πυκνά για την επίδειξη αφισών παραθύρων
| Βάθος: | 10 χιλ. |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 12V |
| Μπροστινό χρώμα περιποίησης: | Ο Μαύρος ή ασήμι |
Η επίδειξη P10mm καταστημάτων των αδιάβροχων οδηγήσεων οδήγησε την κινούμενη επιτροπή επίδειξης μηνυμάτων
| Υλικό: | Αλουμίνιο, φως LED |
|---|---|
| Χρώμα: | το κόκκινο |
| Χρήση: | Ημιυπαίθριος |
Η διπλή πλευρά 260 X 347mm ελαφρύ κιβώτιο 8000K κρυστάλλου των οδηγήσεων δροσίζει το λευκό
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, εξαρτήσεις αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι, μαύρο |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για 2 πλευρές |
5050 SMD LED Commercial Lights LED Meteor Lights για Χριστουγεννιάτικο γιορτινό φωτισμό LED Οθόνη καταστήματος
| Πηγή LED: | 5050 SMD |
|---|---|
| ΑΝΟΙΧΤΟ ΧΡΩΜΑ: | Χρώμα RGB |
| Μέγεθος: | Μήκος 500 mm x πλάτος 12 mm |
Χαραγμένο λογότυπο 100mm LED Φωτιστικό κιβώτιο εξωτερικού χώρου με οπίσθιο φωτισμό Σήμανση LED Σήμα λεπίδας
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP65 |
| Πάχος: | 100 χλστ |
Αδιάβροχο IP65 LED Blade Sign Led Cube Light Box 3d Led Light Box Face Lite Effect
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
|---|---|
| Έγχρωμο Φινίρισμα: | Χρώμα σε σκόνη Pantone ή RAL |
| Πάχος: | 100 χλστ |
Ελαφρύ κιβώτιο A2 κρυστάλλου των δροσερών άσπρων οδηγήσεων 8000K
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, εξαρτήσεις ορείχαλκου |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι, μαύρο |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD για 2 πλευρές |
Αποθήκη εμπορευμάτων που ανάβει τα φω'τα των υψηλών οδηγήσεων κόλπων, 200 βιομηχανικοί πλήρεις φωτισμοί κόλπων Watt με το υποστήριγμα
| Τύπος λαμπτήρων: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Ελαφρύ χρώμα: | Θερμό άσπρο, άσπρο, δροσερό λευκό |
| Δύναμη: | 200W |

