Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Ηλεκτρονική οθόνη καταστήματος υψηλής ανάλυσης LED με πολλαπλή διεπαφή
| Κόστος: | Ευλόγως |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | Υψηλή |
| Διατήρηση: | Χαμηλά |
Η πλευρά άναψε την ελαφριά επίδειξη 80mm κιβωτίων υφάσματος 3030 οδηγήσεων SMD για το μοντάρισμα τοίχων
| Πάχος: | 80 χλστ |
|---|---|
| Πηγή LED: | Πλευρικό φωτισμό 3030 SMD |
| Τάση εργασίας: | 12v |
Ανώτατο όριο που κρεμά 3014smd των οδηγήσεων λεπτό ελαφρύ πλαίσιο κιβωτίων DC12V κρυστάλλου το ελαφρύ
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 3014smd, 90LEDs/m |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
Πίνακας ή κρεμώντας κιβώτιο κιβωτίων 2700K-15000K κρυστάλλου των οδηγήσεων ελαφρύ εσωτερικό ελαφρύ
| Υλικό: | 3MM/5MM/8MM ακρυλικός, 304/316 ανοξείδωτο βαθμού/αργίλιο |
|---|---|
| Σχέδιο και μέγεθος: | Προσαρμοσμένα σχέδιο και μέγεθος |
| Επεξεργασία: | Κοπή, συγκόλληση, στίλβωση, ζωγραφική, συνέλευση & δοκιμή λέιζερ |
2 πλευρών DC12V αναδρομικά φωτισμένα αιφνιδιαστικά πλαίσια κιβωτίων των οδηγήσεων μη παχυντικά ελαφριά για την επίδειξη προθηκών
| Πλάτος πλαισίων: | 40 χιλ. |
|---|---|
| Βάθος: | 39 χιλ. |
| Πηγή οδηγήσεων: | φωτισμός 2 πλευρών |
Βάθος αργιλίου DC12V 45mm το υπαίθριο ελαφρύ κιβώτιο των οδηγήσεων που προσαρμόζεται που διαφημίζει
| Βάθος: | 45 χιλ. |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP65 |
| Πηγή οδηγήσεων: | smd 2835 για την άκρη αναμμένη |
Οδηγημένοι κάτοχοι επιλογών επίδειξης καταστημάτων των οδηγήσεων κάλυψης A4 δέρματος 9000K για την επίδειξη επιλογών μπαρ
| Υλικό: | PU, οδηγήσεων, ακρυλικών |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2 πλευρές edgelit |
| Ελαφρύ χρώμα: | Κρύο λευκό, 9000K |
φως επίπεδης οθόνης των οδηγήσεων μπλε ουρανού επίδειξης καταστημάτων των οδηγήσεων 595x595Mm για την ανώτατη διακόσμηση
| Μέγεθος: | 595 X 595 χιλ. (600 X 600) |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 4014SMD |
| Δύναμη: | 36 W |
1200W Χ 200Hx 80D των οδηγήσεων καταστημάτων ενιαίο πλαισιωμένο λευκό κιβωτίων επίδειξης 20W εσωτερικό ανοιχτό
| Χρώμα πλαισίων: | Λευκό, ασήμι ή ο Μαύρος |
|---|---|
| Πλευρά: | Ενιαίος που πλαισιώνεται |
| Εφαρμογή: | Εσωτερική χρήση |
Βάθος 8mm 2835SMD των οδηγήσεων αναδρομικά φωτισμένο ελαφρύ CE κιβωτίων κιβωτίων οδηγημένο A3 ελαφρύ εγκεκριμένο
| Βάθος: | 8 χιλ. |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 12V |
| Μπροστινό χρώμα περιποίησης: | Ασήμι |

