Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Κύβος Lightbox επίδειξης καταστημάτων 40 οδηγήσεων Watt 3030SMD με τις ανώτατες κρεμώντας εξαρτήσεις
| Πηγή οδηγήσεων: | Φως ενότητας 3030 οδηγήσεων SMD |
|---|---|
| Υλικό: | 3mm ακρυλικά + οδηγήσεις |
| Χρώμα επιφάνειας: | Τυπωμένο βινύλιο |
Ελαφρύ πλαίσιο 80mm υφάσματος των οδηγήσεων CE 12V 24VDC λεπτά διπλό δευτερεύον πλαίσιο αλουμινίου
| Θέση Originl: | Xiamen, Κίνα |
|---|---|
| Μορφή: | Προσαρμοσμένη μορφή |
| Όνομα προϊόντων: | Το ύφασμα Frameless οδήγησε το λεπτό ελαφρύ κιβώτιο |
Ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος λεπτών 3 οδηγήσεων ορθογωνίων εξαιρετικά επιτροπή 175 βαθμού ακτίνων οδηγήσεων γωνίας
| Θέση Originl: | Xiamen, Κίνα |
|---|---|
| Μορφή προϊόντων: | Ορθογώνιο ή προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων: | Το ύφασμα Frameless οδήγησε το λεπτό ελαφρύ κιβώτιο |
RoHS LED Blade Sign Pure White LED Outdoor Light Box IP65 Αδιάβροχο
| όνομα: | Κουτί φωτισμού LED εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο, ακρυλικό, LED, χάλυβας |
| Χρώμα πλαισίου: | ασήμι |
Ελαφριά χαμηλή θερμότητα πλαισίων ανώτατης ένωσης κιβωτίων υφάσματος των οδηγήσεων cOem ODM 25mm
| Θέση Originl: | Xiamen, Κίνα |
|---|---|
| Μορφή: | Προσαρμοσμένη μορφή |
| Όνομα προϊόντων: | Το ύφασμα Frameless οδήγησε το λεπτό ελαφρύ κιβώτιο |
Ηλεκτρονική οθόνη καταστήματος LED χαμηλής συντήρησης για εμπορική διαφήμιση
| Τύπος: | Δείκτης καταστήματος LED |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εύκολα. |
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
ISO9001 οδηγημένο ενιαίο πλαισιωμένο ελαφρύ κιβώτιο κιβωτίων DC12V διαφήμισης ελαφρύ
| Θέση Originl: | Xiamen, Κίνα |
|---|---|
| Μορφή: | Προσαρμοσμένη μορφή |
| Όνομα προϊόντων: | Το ύφασμα Frameless οδήγησε το λεπτό ελαφρύ κιβώτιο |
Βάθος 90mm ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος των UV τυπωμένο οδηγήσεων 8000K για το υπαίθριο σημάδι εικόνας
| Βάθος: | 90 χιλ. |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 60 χιλ. |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
Ελεύθερο μόνιμο πάχος 28mm ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος των οδηγήσεων 12V/24V με το πλαίσιο αργιλίου
| Όνομα: | Ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος οδηγήσεων |
|---|---|
| Μορφή προϊόντων: | Ορθογώνιο ή προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων: | Το ύφασμα Frameless οδήγησε το λεπτό ελαφρύ κιβώτιο |
8000K ενιαίο πλαισιωμένο ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος των οδηγήσεων Frameless 3030SMD
| Όνομα: | Ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος οδηγήσεων |
|---|---|
| Βάθος: | 160mm |
| Πηγή οδηγήσεων: | 3030 SMD για 2 πλευρές μήκους |

