Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
πλαίσιο υφάσματος των λεπτών οδηγήσεων βάθους 28mm σε/από το διακόπτη για την επίδειξη τέχνης και την έκθεση
| Βάθος: | 28mm |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
Πλαίσιο 28mm βάθους SEG με οπίσθιο φωτισμό Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης για υφασμάτινο πλαίσιο φωτός έκθεσης και έκθεσης
| Βάθος: | 28 mm |
|---|---|
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | DC 12V |
Υψηλής ανάλυσης Custom Logo LED Retail Signage με μακρά διάρκεια ζωής
| Διασύνδεση: | Πολλαπλές |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | Υψηλή |
| Σύστημα ελέγχου: | Προηγμένος |
Ελαφρύ πλαίσιο κιβωτίων υφάσματος των οδηγήσεων τεχνολογίας LGP πάχος 30mm
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| πάχος: | 30mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
480x480mm των οδηγήσεων καταστημάτων επίδειξης πράσινος σταυρός φαρμακείων των οδηγήσεων διαγώνιος οδηγημένος σημάδι με το υποστήριγμα
| Μέγεθος: | 480 X 480 χιλ. |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC12V |
| Έλεγχος: | USB, σκοινί δικτύου, WI-Fi |
Φωτιζόμενη επιγραφή καναλιού LED Red Light Up Letter Αδιάβροχα IP65 DC12V
| Υλικό: | Φως μονάδας LED, ακρυλικό οπάλιο, ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
Ασημένιο χρώμα 2mX4m πάτωμα που στέκεται το ελαφρύ ύφασμα Lightboxes κιβωτίων 9000~10000K
| Βάθος: | 120 χιλ. |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | Φως σημείων οδηγήσεων |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
220-240VAC το νέο των γαμήλιων οδηγήσεων υπογράφει το ρόδινο φως καρδιών νέου
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα νέου |
| Εισαγωγή: | 220-240V |
Επιγραφές νέον LED με κρυφή 3D πινακίδα πλάτης από ανοξείδωτο χάλυβα Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
| άλλο όνομα: | Εξωτερικά φώτα νέον LED |
|---|---|
| Τύπος αντικειμένου: | Φωτισμός νέον |
| Διάρκεια εργασίας: | 50000 ώρες |
IP65 σημάδι Entrence νέου των αδιάβροχων οδηγήσεων με τη μαύρη υποστήριξη για τη λεωφόρο εστιατορίων και καταστημάτων
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα νέου |
| Τάση εισαγωγής: | 220-240V |

