Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Φωτιζόμενη επιγραφή καναλιού LED Red Light Up Letter Αδιάβροχα IP65 DC12V
| Υλικό: | Φως μονάδας LED, ακρυλικό οπάλιο, ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
80mm οδηγημένη αναδρομικά φωτισμένη μπροστινή επίδειξη 6500K καταστημάτων κιβωτίων επιτροπής ελαφριά για το μέτωπο εστιατορίων
| Sourice οδηγήσεων: | Φω'τα ενότητας οδηγήσεων |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP65 |
| Πάχος: | 80 χιλ. |
120pcs το γαμήλιο ντεκόρ σημαδιών νέου των οδηγήσεων ανάβει τη σαφή ακρυλική υποστήριξη
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα νέου |
| Τάση εισαγωγής: | 220-240V |
220-240VAC το νέο των γαμήλιων οδηγήσεων υπογράφει το ρόδινο φως καρδιών νέου
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα νέου |
| Εισαγωγή: | 220-240V |
Επιγραφές νέον LED Ζεστή λευκή επιγραφή νέον Προσαρμοσμένη επιγραφή
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Τύπος αντικειμένου: | Φώτα νέον |
| Εισαγωγή: | 220-240V |
Ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος RoHS 100% οδηγημένο PES Frameless για την επίδειξη καταστημάτων
| Θέση Originl: | Xiamen, Κίνα |
|---|---|
| Μορφή: | Προσαρμοσμένη μορφή |
| Όνομα προϊόντων: | Το ύφασμα Frameless οδήγησε το λεπτό ελαφρύ κιβώτιο |
Το επί παραγγελία ακρυλικό νέο υπογράφει οδηγημένες τις 12V συνήθειας τρισδιάστατες επιστολές σημαδιών νέου ελαφριές για το κατάστημα επισκευής
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | φραγμός, κατάστημα, διαφήμιση, λεωφόρος αγορών |
Η συνήθεια οδήγησε τον ανοικτό τοίχο σημαδιών νέου ελαφρύ που τοποθετήθηκε με τη μαύρη τετραγωνική υποστήριξη
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα νέου |
| Τάση εισαγωγής: | 220-240V |
Οδηγημένα ροζ φω'τα νέου σημαδιών παραθύρων νέου συνήθειας βολτ Morden DC12
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα νέου |
| Εισαγωγή: | 220-240V |
Λευκό αλουμίνιο 6000K Εξωτερική πινακίδα λεπίδας LED Lighted Sign Box 38W Wall Mount Light Box
| Πηγή LED: | Φως μονάδας LED 3030 SMD |
|---|---|
| Πλαίσιο: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα πλαισίου: | Επικάλυψη λευκής σκόνης |

