Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Πινακίδες νέον led για χριστουγεννιάτικα φώτα διακόσμησης χριστουγεννιάτικου φεστιβάλ Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
| Υλικό: | LED νέον flex, ακρυλικό |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Ανοιχτό χρώμα: | Πολύχρωμος |
Αγορών αναδρομικά φωτισμένο πλαίσιο 23w υπόθεσης Α1 αφισών λεωφόρων φωτισμένο 6000K
| Υλικό: | Οδηγήσεων, σχεδιάγραμμα aluminu, ακρυλικό |
|---|---|
| Φωτισμός: | Άκρη-ανάψοντα 3014SMD οδηγήσεων |
| Ελαφρύ χρώμα: | καθαρό άσπρο 6000K |
Σημάδια επιστολών καναλιών των RGB χρώματος οδηγήσεων τηλεχειρισμού για φωτισμένο το εστιατόριο σύστημα σηματοδότησης
| Υλικό: | Νέο οδηγήσεων ευκίνητο, ακρυλικός |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB νέο |
Παιδί ή παιδιά δώρο προσαρμοσμένη μπάλα LED σημάδι νεόνιο εσωτερική διακόσμηση ακρυλικό DC12V
| Εφαρμογή: | Εσωτερικό Εξωτερικό,Εξωτερικό εμπορικό κέντρο/ ξενοδοχείο κλπ. |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμοσμένη Διαφήμιση LED σήμα γράμμα,Neon σήμα γράμμα,προσαρμοσμένο LED flex neon φωτισμός ένδειξ |
| Υλικό: | Ακρυλικό,LED, LED νεόνιο flex 12v |
Επισκευή κοσμημάτων ή επισκευή παπουτσιών Προσαρμοσμένο LED σημάδι νεονίου εσωτερική διακόσμηση Ακρυλικό DC12V
| Εφαρμογή: | Εσωτερικό Εξωτερικό,Εξωτερικό εμπορικό κέντρο/ ξενοδοχείο κλπ. |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμοσμένη Διαφήμιση LED σήμα γράμμα,Neon σήμα γράμμα,προσαρμοσμένο LED flex neon φωτισμός ένδειξ |
| Υλικό: | Ακρυλικό,LED, LED νεόνιο flex 12v |
Τραπεζικός ΑΤΜ Προσαρμοσμένο LED σημάδι νεονίου εσωτερική διακόσμηση Ακρυλικό DC12V
| Εφαρμογή: | Εσωτερικό Εξωτερικό,Εξωτερικό εμπορικό κέντρο/ ξενοδοχείο κλπ. |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Προσαρμοσμένη Διαφήμιση LED σήμα γράμμα,Neon σήμα γράμμα,προσαρμοσμένο LED flex neon φωτισμός ένδειξ |
| Υλικό: | Ακρυλικό,LED, LED νεόνιο flex 12v |
Ενιαίο πλαισιωμένο 6500K B1 B2 πλαίσιο 28mm υφάσματος Trimless υφάσματος μαγαζί λιανικής πώλησης βάθος
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6500K, άλλα είναι διαθέσιμος |
Fabric Light Box Frame Tension Frames 100000hrs Tension Fabric Trade Show Displays LED Backlit Fabric Frame
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 30 χλστ |
| Διάρκεια ζωής: | Περισσότερες από 100000 ώρες |
Pink Flex Signage Neon Letter επιγραφές με καθαρό στήριγμα για εταιρικό τοίχο Προσαρμοσμένη φωτεινή επιγραφή
| άλλο όνομα: | Εξωτερικά φώτα νέον LED |
|---|---|
| Τύπος αντικειμένου: | Φωτισμός νέον |
| Διάρκεια εργασίας: | 50000 ώρες |
Γυαλισμένο καθρέφτης βάθος 61mm δευτερεύον προσαρμοσμένο επιστολές σχέδιο καναλιών LIT
| Υλικό: | ακρυλικός, ανοξείδωτο, φως των οδηγήσεων |
|---|---|
| Τσιπ οδηγήσεων: | Epistar |
| Τάση εργασίας: | 12V ή 24V |

