Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Εμπορικά φω'τα βραχιόνων επίδειξης των οδηγήσεων 20W 24W 1800LM για τη εμπορική έκθεση
| Πηγή οδηγήσεων: | smd 5630 |
|---|---|
| Ελαφρύ χρώμα: | Άσπρος (6500K) |
| Φωτεινή ροή: | 1800LM |
Φως 595x595mm επίπεδης οθόνης των λεπτών οδηγήσεων Dimmable DC12V με τη σταθερή τρέχουσα εισαγωγή
| Μέγεθος: | 595 X 595 χιλ. |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD |
| Δύναμη: | 40W |
ελαφρύ πιάτο οδηγών των επίπεδων οδηγήσεων 595x595mm 40W για το ανώτατο όριο αποθηκών εμπορευμάτων εργοστασίων
| Μέγεθος: | 595 X 595 χιλ. |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD |
| Δύναμη: | 40W |
DC12V η ελεύθερη στάση Lightbox 8000K δροσίζει τα άσπρα σημάδια κιβωτίων εστιατορίων ελαφριά
| Υλικό: | Αργίλιο, οδηγήσεων, ύφασμα |
|---|---|
| Βάθος: | 160mm |
| Πηγή οδηγήσεων: | 3030 SMD για 2 πλευρές μήκους |
B1 706 X 1000mm στάση αφισών των οδηγήσεων διαφήμισης
| Υλικό: | αργίλιο, ακρυλικό, οδηγήσεων, πλαστικό |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | B1 (706 X 1000 χιλ.) |
| Φωτισμός: | Οδηγήσεις για 2 πλευρές |
αφίσα των διπλών η πλαισιωμένη οδηγήσεων 706x500mm στέκεται ένα διαμορφωμένο πλαίσιο αλουμινίου
| Υλικό: | αργίλιο, ακρυλικό, οδηγήσεων, PVC |
|---|---|
| Μέγεθος: | Α1 |
| Φωτισμός: | Οδηγήσεις για 2 πλευρές |
Η υψηλή φωτεινότητα 12V 2835smd A3 A4 A5 οδήγησε το ελαφρύ κιβώτιο για την επίδειξη κρυστάλλου
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, χάλυβας σατέν |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835smd, 90LEDs/m |
A0 841x1189mm πίνακας διαφημίσεων σημαδιών των ηλιακών τροφοδοτημένος οδηγήσεων αφισών 6000K για την οδό
| Υλικό: | Αργίλιο, οδηγήσεων, μετριασμένο γυαλί |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | 2835smd λουρίδες |
| Ελαφρύ χρώμα: | Ημέρα ελαφρύ άσπρο 6000K |
Λ μορφής A3 A4 A5 υπολογιστών γραφείου ελαφριά επιτροπή επιλογών κιβωτίων οδηγημένη 8000K ελαφριά
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος/κόκκινο |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835smd, 90 LEDs/m |
Αναδρομικά φωτισμένες οδηγημένες επιτροπές επιλογών A4 A5 για τα εστιατόρια
| Υλικό: | PU, οδηγήσεων, ακρυλικών |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2 πλευρές άκρη-lite-ακονίζουν 2835 SMD |
| Ελαφρύ χρώμα: | Δροσερό λευκό |

