Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Ασημένιο χρώμα 8mm περιποίησης οδηγημένη A3 Lightbox στάση κιβωτίων κρυστάλλου ελαφριά 3 κομμάτια ανά στήλη
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για 2 πλευρές |
| Πάχος: | 8 χιλ. |
Διάμετρος 600mm 800mm στρογγυλό οδηγημένο ελαφρύ σημάδι κιβωτίων υπαίθριο με τα σημεία λέιζερ LGP 6mm
| Χρώμα περιποίησης: | Γκρίζος, μαύρος, άσπρος |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD2835 |
| LGP: | σημεία λέιζερ 6 χιλ. |
Κινούμενο σακιδίων πλάτης 2835smd των οδηγήσεων αφισών πλαίσιο αφισών κινηματογράφων στάσεων DC12V αναδρομικά φωτισμένο
| Υλικό: | Αργίλιο, ακρυλικό, PVC, οδηγήσεις |
|---|---|
| Φως οδηγήσεων: | 2835smd |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
Ελεύθερη στάση δομών αργιλίου στάσεων 22W αφισών των ενιαίων πλαισιωμένη οδηγήσεων DC12V
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, πλαστικό, αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | Α1 (594 X 841 χιλ.) |
| Φωτισμός: | Οδηγήσεις για 2 πλευρές |
12V LED Neon Signs Φως Προσαρμοσμένο για το μήνυμα Spa Στον τοίχο ή εσωτερική διακόσμηση σημάδια
| Εφαρμογή: | Εσωτερικό Εξωτερικό,Εξωτερικό εμπορικό κέντρο/ ξενοδοχείο κλπ. |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμοσμένη Διαφήμιση LED σήμα γράμμα,Neon σήμα γράμμα,προσαρμοσμένο LED flex neon φωτισμός ένδειξ |
| Υλικό: | Ακρυλικό,LED, LED νεόνιο flex 12v |
Ελεύθερος διπλός φωτεινότητας σημαδιών 1500LUX των ηλιακών τροφοδοτημένος οδηγήσεων οδών 6500K στάσης που πλαισιώνεται
| Υλικό: | χάλυβας, οδηγήσεων, ακρυλικών, ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | 2835SMD για 2 πλευρές |
| Ελαφρύ χρώμα: | 6500K |
Αιφνιδιαστική στάση 18mm πάχος 24mm αφισών των οδηγήσεων πλαισίων Α1 στάση πατωμάτων πλάτους
| Υλικό: | αργίλιο, ακρυλικό, οδηγήσεων, PVC |
|---|---|
| Μέγεθος: | Α1 |
| Φωτισμός: | Οδηγήσεις για 2 πλευρές |
SEG Tension Fabric Trade Show Displays LED Backlit Fabric Cube Fabric Light Box
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 30 χλστ |
| Διάρκεια ζωής: | Περισσότερες από 100000 ώρες |
Των εξαιρετικά ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος Frameless λεπτών οδηγήσεων ορθογωνίων για το κατάστημα ενδυμάτων
| Όνομα: | Ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος Frameless οδηγήσεων |
|---|---|
| πάχος: | 30mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
Αιφνιδιαστικό οδηγημένο πλαίσιο ελαφρύ πλαίσιο 420x594mm
| Υλικό: | αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικός, ταινία διάχυσης |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 25 χιλ. |
| Πάχος: | 15 χιλ. |

