Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Μέτωπο σημαδιών επιστολών καναλιών των ευκίνητων οδηγήσεων νέου - LIT με το σαφές ακρυλικό πίσω πιάτο
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP65 |
| Ελαφριά επίδραση: | Μπροστινός-ανάψοντας και δευτερεύων-αναμμένος |
Εξαιρετικά λεπτό θερμό άσπρο 3000K 2835SMD των οδηγήσεων φως επιτροπής των ελαφριών οδηγών οδηγήσεων πιάτων τετραγωνικό
| Μέγεθος: | 595 X 595 χιλ. |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD |
| Δύναμη: | 40W |
Ύψος 350mm DC12V που τυλίγει το ελαφρύ ελαφρύ κιβώτιο πόλεων διαφήμισης κιβωτίων για τη στάση λεωφορείου
| Βάθος: | 140 χιλ. |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP65 |
| Πηγή οδηγήσεων: | smd 2835 για 2 πλευρές μήκους |
12V παγωτό Προσαρμοσμένο LED σημάδι νεόνιο με 12 χρώματα για να επιλέξετε ή γάλα τσάι
| χρώμα πλαισίων: | Λευκό / μαύρο και προσαρμόστε την επιλογή |
|---|---|
| Εισαγωγή: | DV12 |
| Εργασιακό χρόνο: | 2-5work ημέρες |
Χωρό σκυλί Προσαρμόστε LED Neon σήμα με 12 χρώματα για να επιλέξετε σε εσωτερικό DC 12V
| χρώμα πλαισίων: | Λευκό / μαύρο και προσαρμόστε την επιλογή |
|---|---|
| Εισαγωγή: | DV12 |
| Εργασιακό χρόνο: | 2-5work ημέρες |
220V-240V σημάδι νέου γαμήλιων ντεκόρ
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα νέου |
| Τάση εισαγωγής: | 220-240V |
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον 3D καθαρό κανάλι Πινακίδα νέον αντίκες επιγραφές νέον για επιγραφές εταιρείας
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Τύπος αντικειμένου: | Φώτα νέον |
| Τάση εισόδου: | 220-240V |
Το νέο των ευκίνητων οδηγήσεων διαφήμισης υπογράφει το ζωηρό Homestay κατασκευαστή σημαδιών συνήθειας νέου
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | φραγμός, κατάστημα, διαφήμιση, λεωφόρος αγορών |
IP65 80mm τρισδιάστατες φωτισμένες επιστολές φωτοστεφάνου σημαδιών αναδρομικά φωτισμένες με τον οδηγημένο φωτισμό
| Ποσοστό IP: | IP65 |
|---|---|
| Sourice οδηγήσεων: | Φω'τα ενότητας οδηγήσεων |
| Πάχος: | 80 χιλ. |
Longlife Outdoor Neon Όνομα Γράμματα Flex Signage με καθαρή βάση Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση: | κατάστημα, Διαφήμιση, εμπορικό κέντρο |

