Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Ανώτατο όριο που αλλάζει το 22mm αναμμένο ελαφρύ πλαίσιο αφισών κιβωτίων 23w πλαισίων εικόνων
| Υλικό πλαισίων: | σχεδιάγραμμα αργιλίου |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 30 χιλ. |
| Πάχος: | 22 χιλ. |
Πλαίσια DC12V αφισών LIT ακρών πλαισίων συνδετήρων των ενιαίων πλαισιωμένα οδηγήσεων Α1 594x841mm
| Πλάτος πλαισίων: | 30 χιλ. |
|---|---|
| Βάθος: | 18 χιλ. |
| Πηγή οδηγήσεων: | Οδηγήσεων δευτερεύων-που ανάβουν |
841x1189mm A0 οδήγησαν την αναδρομικά φωτισμένη επιτροπή σημαδιών επίδειξης αφισών με τους γάντζους
| Πλάτος πλαισίων: | 30 χιλ. |
|---|---|
| Βάθος: | 22 χιλ. |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2 οδηγήσεων πλευρών μήκους άκρη-που ανάβουν |
Αναμμένη φωτεινότητα πλαισίων 2800LUX αφισών των οδηγήσεων Ipad ύφος για τη γραφική επίδειξη τοίχων
| Μπροστινή άκρη πλάτους: | 30 χιλ. |
|---|---|
| Χρώμα ακρών: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Βάθος: | 14 χιλ. |
Εξαιρετικά λεπτό IP67 40mm κλειδώσιμο ελαφρύ κιβώτιο/αδιάβροχο υπαίθριο ελαφρύ κιβώτιο
| Ποσοστό Portection: | IP55 |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 40 χιλ. |
| Βάθος: | 40 χιλ. |
Επεξεργασμένο ανοιχτό νεονικό ακρυλικό σημάδι Led Custom Neon Light Sign 3d γράμματα
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερικά |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι, ακρυλικό, LED |
Το Neuture άσπρο 6500K οδήγησε τις αναδρομικά φωτισμένες επιστολών επιστολές καναλιών σημαδιών αναμμένες IP65
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερικός ή υπαίθριος |
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, ανοξείδωτο |
COem A2 A3 μεγέθους των οδηγήσεων αφισών λαμπρό ασήμι κιβωτίων πλαισίων ελαφρύ με το συνδετήρα ανοικτό
| Πλάτος πλαισίων: | 25 χιλ. |
|---|---|
| Βάθος: | 20 χιλ. |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2 οδηγήσεων πλευρών άκρη-που ανάβουν |
Ανοικτό βάθος 45mm οδηγημένα Lightbox εμπορικά ελαφριά σημάδια DC12V πορτών κιβωτίων A0 Α1
| Βάθος: | 45 χιλ. |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP65 |
| Πηγή οδηγήσεων: | smd 2835 για 2 πλευρές |
Κατάστημα που διαφημίζει τις αναμμένες μπλε και σημάδι κόκκινες επιστολές νέου των οδηγήσεων ODM cOem
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD |
|---|---|
| Μορφή: | Προσαρμοσμένη μορφή |
| Τάση εργασίας: | DC12V |

