Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Τα φωτισμένα σημάδια επιστολών καναλιών των οδηγήσεων διαμόρφωσαν το μαλακό φως νέου διαφήμισης για το σημάδι φραγμών
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | φραγμός, κατάστημα, διαφήμιση, λεωφόρος αγορών |
Anti Rust 60mm Halo Lit Sign γράμματα Φωτιζόμενη Εξωτερική Σήμανση LED Επιγραφή καναλιού
| Υλικό: | Φως μονάδας LED, ακρυλικό οπάλιο, ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
Ζωηρόχρωμο ακρυλικό πορφυρό λογότυπο σημαδιών του Word νέου συνήθειας κρεμώντας για τη διακόσμηση νυχτερινών κέντρων διασκέδασης
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Ακρυλικός, συνήθεια |
| Όνομα προϊόντων: | Bags& Έπιπλα επίδειξης παπουτσιών |
Οδηγήσεων νέου σημαδιών μικρή νέου ευκίνητη επιστολών επίδειξη καταστημάτων λογότυπων σημαδιών άσπρη
| Άλλο όνομα: | Σημάδι νέου |
|---|---|
| Χρώμα: | 12 χρώματα |
| Μέγεθος: | Τετράγωνο |
Υπαίθριο νέου σημαδιών νέο σχεδίου καυτό σημάδι διακοσμήσεων πώλησης μόνιμο
| Υλικό: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορες επιλογές |
| Στεγανοποιήστε: | IP20 ή IP65 |
RGB εκπομπής σχέδιο επιχειρησιακών σημαδιών νέου χρώματος ευκίνητο μαύρο υποστηρίζοντας προσαρμοσμένο
| Πηγή φωτός: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, SMD2835 |
|---|---|
| Υλικό: | Οδηγημένο ευκίνητο νέο |
| Άλλο όνομα: | Σημάδι νέου |
Ροζ νέον επιγραφή Προσαρμοσμένη στον τοίχο Προσαρμόσιμες επιγραφές νέον 3D επιστολή προσαρμοσμένη επιγραφή νέον
| Υλικό: | ακρυλικό, LED |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
Αναδρομικά φωτισμένο χαμηλό τρεμούλιασμα Lightbox υφάσματος πάχους SEG 30mm
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 30mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
Τοποθετημένο τοίχος λογότυπο που μαρκάρει τα σημάδια νέου των οδηγήσεων με την ακρυλική υποστήριξη για την προώθηση φραγμών κρασιού
| Υλικό: | Λουρίδα νέου οδηγήσεων, ακρυλική |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB νέο |
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον αντίκες επιγραφές νέον στρογγυλές με πράσινο και λευκό φως
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
|---|---|
| Ανοιχτό χρώμα: | 12 Χρώματα |
| Σχήμα: | Στρογγυλό σχήμα |

