Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led light box panels ] αγώνας 111 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο δημοφιλές μαγνητικό οδηγημένο ελαφρύ κιβώτιο A2 A3 για τον υπολογιστή γραφείου
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
| Μορφή: | A2, A3, A4 ή προσαρμοσμένος |
Πλαίσιο 40mm αφισών των ακρυλικών μαγνητικών οδηγήσεων συνήθειας ακρυλικό οδηγημένο ελαφρύ πλαίσιο κιβωτίων
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 40mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
μαγνητικός τοίχος κιβωτίων 40mm διπλός πλαισιωμένος οδηγημένος ελαφρύς που κρεμά το ελαφρύ κιβώτιο
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 40mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
Επίπεδο πλαίσιο ακρών σιλικόνης κιβωτίων πακέτων 8000K 2835SMD λιανικό οδηγημένο ελαφρύ
| Φως οδηγήσεων: | 2835 SMD που διπλώνουν την επιτροπή των οδηγήσεων |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 8000K ως προεπιλογή |
| Βάθος: | 65 χιλ. |
Βάθος 8mm 2835SMD των οδηγήσεων αναδρομικά φωτισμένο ελαφρύ CE κιβωτίων κιβωτίων οδηγημένο A3 ελαφρύ εγκεκριμένο
| Βάθος: | 8 χιλ. |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 12V |
| Μπροστινό χρώμα περιποίησης: | Ασήμι |
Ελαφρύ σημάδι κιβωτίων των οδηγήσεων προστασίας του περιβάλλοντος, ενιαίο δευτερεύον λεπτό ελαφρύ κιβώτιο 2835 SMD εξαιρετικά
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι, ο Μαύρος, λευκός |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για 2 πλευρές |
Πάχος 10mm ελαφρύ κιβώτιο επίδειξης κρυστάλλου, ασφαλής δύναμης επίδειξη κιβωτίων των ΣΥΝΕΧΩΝ 12V οδηγήσεων ελαφριά
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, επιχρωμιώνοντας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι, ο Μαύρος, λευκός |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για 2 πλευρές |
ελαφρύ κιβώτιο A3 A4 των οδηγήσεων κρυστάλλου 9mm
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, εξαρτήσεις ορείχαλκου |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για 2 πλευρές μήκους |
Φιλικό κιβώτιο πλαισίων αφισών των οδηγήσεων αργιλίου SMD2835 Eco λεπτό οδηγημένο ελαφρύ εξαιρετικά
| Υλικό: | αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικών |
|---|---|
| Φωτισμός: | Οδηγήσεις για 2 πλευρές μήκους |
| Βάθος: | 18 χιλ. |
Ένωση του μαγνητικού οδηγημένου ελαφριού κιβωτίου DC12V
| Υλικό: | αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικών |
|---|---|
| Φωτισμός: | Οδηγήσεις για 2 πλευρές μήκους |
| Βάθος: | 18mm |

