Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led light box panels ] αγώνας 111 προϊόντα.
Μεγάλο ελαφρύ κιβώτιο πλαισίων αφισών των ενιαίων πλαισιωμένο 20W οδηγήσεων σχήματος για το σημάδι διακοσμήσεων σπιτιών
| Χρώμα πλαισίων: | Λευκό, ασήμι ή ο Μαύρος |
|---|---|
| Πλευρά: | Ενιαίος που πλαισιώνεται |
| Εφαρμογή: | Εσωτερική χρήση |
45mm των αναδρομικά φωτισμένων οδηγήσεων υφάσματος ελαφριά μορφή ορθογωνίων κιβωτίων 100000hours ενιαία πλαισιωμένη
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 45mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
SEG Tension Fabric Trade Show Displays LED Backlit Fabric Cube Fabric Light Box
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 30 χλστ |
| Διάρκεια ζωής: | Περισσότερες από 100000 ώρες |
Ασημένιο χρώμα 8mm περιποίησης οδηγημένη A3 Lightbox στάση κιβωτίων κρυστάλλου ελαφριά 3 κομμάτια ανά στήλη
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για 2 πλευρές |
| Πάχος: | 8 χιλ. |
Ελαφρύ κιβώτιο 15w κρυστάλλου των διπλών γραφικών οδηγήσεων Smd3014 που διαφημίζει το ελαφρύ κιβώτιο
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 3014smd, 90LEDs/m |
| LGP: | σημεία οθόνης μεταξιού 6 χιλ. που τυπώνονται |
Στρογγυλό ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου των οδηγήσεων γωνιών A4 210x297mm με το κρεμώντας σύστημα καλωδίων
| Μπροστινή άκρη πλάτους: | 22 χιλ. |
|---|---|
| Χρώμα ακρών: | Ασήμι |
| Βάθος: | 10 χιλ. |
1200W Χ 200Hx 80D των οδηγήσεων καταστημάτων ενιαίο πλαισιωμένο λευκό κιβωτίων επίδειξης 20W εσωτερικό ανοιχτό
| Χρώμα πλαισίων: | Λευκό, ασήμι ή ο Μαύρος |
|---|---|
| Πλευρά: | Ενιαίος που πλαισιώνεται |
| Εφαρμογή: | Εσωτερική χρήση |
Λ μορφής A3 A4 A5 υπολογιστών γραφείου ελαφριά επιτροπή επιλογών κιβωτίων οδηγημένη 8000K ελαφριά
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος/κόκκινο |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835smd, 90 LEDs/m |
Εξαιρετικά λεπτό θερμό άσπρο 3000K 2835SMD των οδηγήσεων φως επιτροπής των ελαφριών οδηγών οδηγήσεων πιάτων τετραγωνικό
| Μέγεθος: | 595 X 595 χιλ. |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD |
| Δύναμη: | 40W |
ελαφρύ πιάτο οδηγών των επίπεδων οδηγήσεων 595x595mm 40W για το ανώτατο όριο αποθηκών εμπορευμάτων εργοστασίων
| Μέγεθος: | 595 X 595 χιλ. |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD |
| Δύναμη: | 40W |

