Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led light box panels ] αγώνας 111 προϊόντα.
Των εξαιρετικά ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος Frameless λεπτών οδηγήσεων ορθογωνίων για το κατάστημα ενδυμάτων
| Όνομα: | Ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος Frameless οδηγήσεων |
|---|---|
| πάχος: | 30mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
80mm οδηγημένη αναδρομικά φωτισμένη μπροστινή επίδειξη 6500K καταστημάτων κιβωτίων επιτροπής ελαφριά για το μέτωπο εστιατορίων
| Sourice οδηγήσεων: | Φω'τα ενότητας οδηγήσεων |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP65 |
| Πάχος: | 80 χιλ. |
ISO9001 οδηγημένο ενιαίο πλαισιωμένο ελαφρύ κιβώτιο κιβωτίων DC12V διαφήμισης ελαφρύ
| Θέση Originl: | Xiamen, Κίνα |
|---|---|
| Μορφή: | Προσαρμοσμένη μορφή |
| Όνομα προϊόντων: | Το ύφασμα Frameless οδήγησε το λεπτό ελαφρύ κιβώτιο |
ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος 30mm οδηγημένο SEG Frameless
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 30mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
AC110V-220V των οδηγήσεων κρυστάλλου ελαφρύ πλαίσιο εικόνων κιβωτίων 5W υψηλό οδηγημένο φωτεινότητα
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, χάλυβας σατέν |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835smd, 90LEDs/m |
Ελαφρύ κιβώτιο IP55 ενιαίο πλαισιωμένο DC12V υφάσματος των οδηγήσεων πλάτους συνδετήρων πλαίσιο 118mm
| Πάχος: | 100 χιλ. |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 118 χιλ. |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
Ultra Thin Depth 65mm LED Fabric Light Box Frame 6500K για εσωτερική οθόνη καταστήματος
| Πηγή φωτός: | πτυσσόμενο πάνελ LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6500K, 8000K |
| Βάθος: | 65 χλστ |
IP65 ελαφρύ πλαίσιο 3x6m υφάσματος των πτυσσόμενων φωτισμένο οδηγήσεων για την εσωτερική διακόσμηση καταστημάτων
| Πάχος: | 90 χιλ. |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 65 χιλ. |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
Δροσίστε το άσπρο 8000K SMD2835 των οδηγήσεων σημάδι επίδειξης καταστημάτων επίδειξης κιβωτίων κρυστάλλου ελαφρύ
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, εξαρτήσεις ορείχαλκου |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι, μαύρο |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD για τις πλευρές 1 |
40mm αναδρομικά φωτισμένο ύφασμα Lightbox κιβωτίων πάχους υφαντικό ελαφρύ για την επίδειξη καταστημάτων ενδυμάτων
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 40mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |

