Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led light box panels ] αγώνας 111 προϊόντα.
Η υψηλή φωτεινότητα 12V 2835smd A3 A4 A5 οδήγησε το ελαφρύ κιβώτιο για την επίδειξη κρυστάλλου
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, χάλυβας σατέν |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835smd, 90LEDs/m |
δροσερό άσπρο πάχος 8mm ελαφρύ κιβώτιο των ακρυλικών οδηγήσεων για την επίδειξη κρυστάλλου
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι, ο Μαύρος, λευκός |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2 πλευρές 2835SMD |
το ελαφρύ κιβώτιο των μετακινούμενων οδηγήσεων πάχους 10mm για τα κρύσταλλα δροσίζει άσπρο 3000~8000K
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, επιχρωμιώνοντας εξαρτήσεις |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι/ο Μαύρος |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για 2 πλευρές μήκους |
DC 12V / 24V LED υφασμάτινο πλαίσιο φωτός για οθόνη καταστήματος ενδυμάτων
| Υλικό: | αλουμίνιο, LED, UV ύφασμα/ύφασμα |
|---|---|
| Βάθος: | 30 χλστ |
| Πηγή LED: | 2835 SMD ως φωτιζόμενη άκρη |
Κρύσταλλο Lightbox καλωδίων Hided κιβωτίων PMMA εξαιρετικά λεπτό οδηγημένο ελαφρύ για το κατάστημα κουρέων
| Υλικό: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, PMMA |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | 3629SMD για 2 πλευρές |
| Ελαφρύ χρώμα: | 8000K δροσίζουν το λευκό |
Πλαίσιο 28mm βάθους SEG με οπίσθιο φωτισμό Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης για υφασμάτινο πλαίσιο φωτός έκθεσης και έκθεσης
| Βάθος: | 28 mm |
|---|---|
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | DC 12V |
Διάμετρος 600mm 800mm στρογγυλό οδηγημένο ελαφρύ σημάδι κιβωτίων υπαίθριο με τα σημεία λέιζερ LGP 6mm
| Χρώμα περιποίησης: | Γκρίζος, μαύρος, άσπρος |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD2835 |
| LGP: | σημεία λέιζερ 6 χιλ. |
Των εξαιρετικά ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου λεπτών οδηγήσεων 12W-120W μαγνητικό με το ενιαίο κρεμώντας σύστημα καλωδίων
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
| Μορφή: | Ορθογώνιο ή προσαρμοσμένος |
Εξαιρετικά λεπτύντε 40mm των οδηγήσεων έξοχη φωτεινή A3 κρυστάλλου την ελαφριά ένωση τοίχων μεγέθους κιβωτίων
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 40mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
10,8 Watt 8mm οδηγημένο ακρυλικό A2 ελαφρύ κιβώτιο Α1 ενιαίο που πλαισιώνει για την επίδειξη αφισών καταστημάτων
| Υλικό: | Οδηγήσεων, ακρυλικά, επιχρωμιώνοντας μπουλόνια |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι (γκρίζο) |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD για τις πλευρές μήκους |

