Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led light box panels ] αγώνας 111 προϊόντα.
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου των φορητών 500x377mm οδηγήσεων πλαισίων για την επίδειξη επιλογών και το σημάδι οδηγών
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 για 2 πλευρές μήκους |
|---|---|
| LGP: | 6 χιλ. τα σημεία |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
Αναστολή 3014 ελαφρύ πλαίσιο 11mm κρυστάλλου των οδηγήσεων SMD πυκνά για την επίδειξη αφισών παραθύρων
| Βάθος: | 10 χιλ. |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 12V |
| Μπροστινό χρώμα περιποίησης: | Ο Μαύρος ή ασήμι |
Ελαφριά επιτροπή DC12V 24V EL το ελαφρύ αργίλιο κιβωτίων υφάσματος των οδηγήσεων που πλαισιώνεται που λάμπει
| Μέγεθος: | A0, Α1, A2 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο, οδηγήσεων, κλωστοϋφαντουργικό προϊόν |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V/24V |
Διάμετρος 600mm Στρογγυλό LED Φωτιστικό Κουτί LED Blade Σήμα διπλής όψης για διαφήμιση καταστήματος
| Αλλο: | Αδιάβροχο κουτί για φώτα εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Τετράγωνο μέγεθος: | 600 x 600 mm, 400 x 800 mm |
| πλαίσιο:: | Αλουμίνιο |
8000K 612MM ακρυλικό οδηγημένο κρύσταλλο ελαφρύ κιβώτιο πλαισίων φωτογραφιών για τη λεωφόρο αγορών
| Τάση εργασίας: | 12V |
|---|---|
| Μπροστινό χρώμα περιποίησης: | Ο Μαύρος ή ασήμι |
| Υλικό: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, PMMA |
Εξαιρετικά λεπτό ενιαίο δευτερεύον κρυστάλλου ελαφρύ κιβώτιο επιλογών Lightbox οδηγημένο 2835SMD
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, εξαρτήσεις αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι, μαύρο |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για 2 πλευρές |
Ελαφρύ πλαίσιο 8mm Α1 A2 κρυστάλλου των εσωτερικών οδηγήσεων διαφήμισης με να τυλίξει των οδηγήσεων το σημάδι κειμένων
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για 2 πλευρές μήκους |
Ανώτατο όριο που κρεμά το ελαφρύ κιβώτιο επίδειξης επιλογών πλαισίων αφισών των οδηγήσεων 28mm B1 B2 Α1
| Υλικό: | Αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικών |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 40 χιλ. |
| Πάχος: | 28 χιλ. |
Άσπρες οδηγημένες ελαφριές επιδείξεις 25mm παραθύρων τσεπών A4 6500K πλάτος για τη διαφήμιση
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, αργίλιο |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | 2835SMD για 2 πλευρές |
| Ελαφρύ χρώμα: | 6500K |
8000K A3 A4 των οδηγήσεων ελαφριά επίδειξη παραθύρων κτηματομεσιτών τσεπών οδηγημένη 2835SMD
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεις |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | 2835SMD 2 πλευρές |
| Ελαφρύ χρώμα: | 8000K |

