Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led light box panels ] αγώνας 111 προϊόντα.
Πλαίσιο αφισών αργιλίου εξαιρετικά λεπτό οδηγημένο smd2835 αναδρομικά φωτισμένο για την εσωτερική επίδειξη αφισών
| Υλικό: | αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικός, ταινία διάχυσης |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | άκαμπτος φραγμός 2835 οδηγήσεων smd |
| Μέγεθος αφισών: | A0, Α1, A2, A3, A4 άλλα είναι διαθέσιμα |
Edge Lit LED Textile Frame SEG Backlit Display Fabric Light Box Πλαίσιο
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 30 χλστ |
| Διάρκεια ζωής: | Περισσότερες από 100000 ώρες |
Εναλλασσόμενο ρεύμα 85 - ανώτατα φω'τα επιτροπής των οδηγήσεων 245V, ανώτατο όριο των οδηγήσεων γραφείων Dimmable κάτω από το φως
| Δύναμη: | 6W, 9W, 12W, 15W |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 5630 SMD |
| Σώμα λαμπτήρων: | Αργίλιο |
Ελεύθερος διπλός φωτεινότητας σημαδιών 1500LUX των ηλιακών τροφοδοτημένος οδηγήσεων οδών 6500K στάσης που πλαισιώνεται
| Υλικό: | χάλυβας, οδηγήσεων, ακρυλικών, ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | 2835SMD για 2 πλευρές |
| Ελαφρύ χρώμα: | 6500K |
IP68 2.3~3mm εύκαμπτη κυρτή ακρυλική οδηγημένη επιτροπή Backlight για τη διαφήμιση
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Εύκαμπτο πλακάκι φωτισμού |
| Χρήση: | Διαφήμιση, λεωφόρος αγορών, υπεραγορά |
CE ROHS 4mm ελαφριά εσωτερική χρησιμοποίηση Lgp πιάτων οδηγών Pmma ελαφριά στον υπόγειο
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Μέγεθος συνήθειας αποδεκτό |
| Χρήση: | Διαφήμιση, λεωφόρος αγορών, υπεραγορά |
Αναδρομικά φωτισμένο χαμηλό τρεμούλιασμα Lightbox υφάσματος πάχους SEG 30mm
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 30mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
Προσαρμοσμένα 13 από το νέο 23 οδηγήσεων υπογράφουν την κρεμώντας τρισδιάστατη ενέργεια σημαδιών επιστολών - αποταμίευση
| Άλλο όνομα: | Επιχειρησιακό σημάδι νέου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός ή υπαίθριος |
| Χρώμα: | 12 χρώματα |
Τοίχος που τοποθετεί το υψηλό ύφασμα Lightbox έντασης φωτεινότητας 8000K
| Όνομα: | Ελαφρύ κιβώτιο υφάσματος έντασης |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 8000K ως προεπιλογή |
| Βάθος: | 65 χιλ. |
Το νέο των οδηγήσεων καταστημάτων υπογράφει το ζωηρόχρωμο ελαφρύ 6mm 8mm Stirp του Word τύπο νέου
| Υλικό: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορες επιλογές |
| Στεγανοποιήστε: | IP20 ή IP65 |

