Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led light box panels ] αγώνας 111 προϊόντα.
πίνακας σημαδιών πεζοδρομίων επίδειξης στάσεων αφισών των οδηγήσεων πλάτους 32mm για τη διαφήμιση
| Μέγεθος: | Α1, B1 |
|---|---|
| Υλικό: | Οδηγήσεων, ακρυλικών, αργίλιο |
| Τάση εργασίας: | 12V |
Υπαίθρια στάση επίδειξης αφισών των οδηγήσεων Α1 B2 Smd2835 επανακαταλογηστέο DC12V
| Μέγεθος: | Α1, B2 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικών |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
Φως 595x595mm επίπεδης οθόνης των λεπτών οδηγήσεων Dimmable DC12V με τη σταθερή τρέχουσα εισαγωγή
| Μέγεθος: | 595 X 595 χιλ. |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD |
| Δύναμη: | 40W |
φως επίπεδης οθόνης των οδηγήσεων μπλε ουρανού επίδειξης καταστημάτων των οδηγήσεων 595x595Mm για την ανώτατη διακόσμηση
| Μέγεθος: | 595 X 595 χιλ. (600 X 600) |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 4014SMD |
| Δύναμη: | 36 W |
Παιδί ή παιδιά δώρο προσαρμοσμένη μπάλα LED σημάδι νεόνιο εσωτερική διακόσμηση ακρυλικό DC12V
| Εφαρμογή: | Εσωτερικό Εξωτερικό,Εξωτερικό εμπορικό κέντρο/ ξενοδοχείο κλπ. |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμοσμένη Διαφήμιση LED σήμα γράμμα,Neon σήμα γράμμα,προσαρμοσμένο LED flex neon φωτισμός ένδειξ |
| Υλικό: | Ακρυλικό,LED, LED νεόνιο flex 12v |
Επισκευή κοσμημάτων ή επισκευή παπουτσιών Προσαρμοσμένο LED σημάδι νεονίου εσωτερική διακόσμηση Ακρυλικό DC12V
| Εφαρμογή: | Εσωτερικό Εξωτερικό,Εξωτερικό εμπορικό κέντρο/ ξενοδοχείο κλπ. |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμοσμένη Διαφήμιση LED σήμα γράμμα,Neon σήμα γράμμα,προσαρμοσμένο LED flex neon φωτισμός ένδειξ |
| Υλικό: | Ακρυλικό,LED, LED νεόνιο flex 12v |
Τραπεζικός ΑΤΜ Προσαρμοσμένο LED σημάδι νεονίου εσωτερική διακόσμηση Ακρυλικό DC12V
| Εφαρμογή: | Εσωτερικό Εξωτερικό,Εξωτερικό εμπορικό κέντρο/ ξενοδοχείο κλπ. |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Προσαρμοσμένη Διαφήμιση LED σήμα γράμμα,Neon σήμα γράμμα,προσαρμοσμένο LED flex neon φωτισμός ένδειξ |
| Υλικό: | Ακρυλικό,LED, LED νεόνιο flex 12v |
Electroluminescent φωτισμένη επίδειξη αφισών υπολογιστών γραφείου 360 βαθμός εύκαμπτη
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος αφισών: | 0.3~0.8 χιλ. |
| Τάση εργασίας: | 12V |
Πλαίσια 30cm υφάσματος Frameless SEG ορθογωνίων αναδρομικά φωτισμένη επίδειξη πάχους SEG
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 30mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
Αγορών αναδρομικά φωτισμένο πλαίσιο 23w υπόθεσης Α1 αφισών λεωφόρων φωτισμένο 6000K
| Υλικό: | Οδηγήσεων, σχεδιάγραμμα aluminu, ακρυλικό |
|---|---|
| Φωτισμός: | Άκρη-ανάψοντα 3014SMD οδηγήσεων |
| Ελαφρύ χρώμα: | καθαρό άσπρο 6000K |

