Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Ελαφρύ μέγεθος επίδειξης A2 κιβωτίων κρυστάλλου άποψης πορτρέτου με τις κρεμώντας εξαρτήσεις καλωδίων
| Χρώμα περιποίησης: | ασήμι, μαύρο |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για το φωτισμό πλευρών |
| πάχος: | 8 χιλ. |
Επί παραγγελία ακρυλικά οδηγημένα φω'τα επιχειρησιακού νέου των οδηγήσεων σημαδιών DC12V νέου
| Όνομα προϊόντων: | Σημάδι επιχειρησιακού νέου |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, SMD2835 |
| Υλικό: | Νέο ευκίνητο |
Πλαίσιο αφισών αργιλίου εξαιρετικά λεπτό οδηγημένο smd2835 αναδρομικά φωτισμένο για την εσωτερική επίδειξη αφισών
| Υλικό: | αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικός, ταινία διάχυσης |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | άκαμπτος φραγμός 2835 οδηγήσεων smd |
| Μέγεθος αφισών: | A0, Α1, A2, A3, A4 άλλα είναι διαθέσιμα |
Πάχος 10mm ελαφρύ κιβώτιο επίδειξης κρυστάλλου, ασφαλής δύναμης επίδειξη κιβωτίων των ΣΥΝΕΧΩΝ 12V οδηγήσεων ελαφριά
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, επιχρωμιώνοντας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι, ο Μαύρος, λευκός |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για 2 πλευρές |
Το νέο των εκλεκτής ποιότητας τρισδιάστατων οδηγήσεων SMD2835 υπογράφει τις όμορφες επιστολές νέου συνήθειας
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεις |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερική ή υπαίθρια, επίδειξη διαφήμισης, γάμος/κόμμα/σημάδι νέου διαφήμισης |
| Όνομα προϊόντων: | Ακρυλικές οδηγημένες επιστολές |
Προσαρμοσμένες φωτεινές επιγραφές νέον Διακοσμητικά φώτα νέον
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | SMD2835 |
| Υλικό: | Ακρυλικό |
Ανώτατο όριο που κρεμά το ελαφρύ κιβώτιο επίδειξης επιλογών πλαισίων αφισών των οδηγήσεων 28mm B1 B2 Α1
| Υλικό: | Αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικών |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 40 χιλ. |
| Πάχος: | 28 χιλ. |
Άσπρες οδηγημένες ελαφριές επιδείξεις 25mm παραθύρων τσεπών A4 6500K πλάτος για τη διαφήμιση
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, αργίλιο |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | 2835SMD για 2 πλευρές |
| Ελαφρύ χρώμα: | 6500K |
8000K A3 A4 των οδηγήσεων ελαφριά επίδειξη παραθύρων κτηματομεσιτών τσεπών οδηγημένη 2835SMD
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεις |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | 2835SMD 2 πλευρές |
| Ελαφρύ χρώμα: | 8000K |
Λευκή έγχρωμη πινακίδα LED, Πίνακας μηνυμάτων κύλισης LED ελέγχου καλωδίου δικτύου για διαφήμιση
| Υλικό: | ντουλάπι αλουμινίου ή σιδήρου, μονάδα LED P10 |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC12V |
| έλεγχος: | USB, κάρτα SD, καλώδιο δικτύου, Wi-Fi |

