Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Σήμα καναλιού RoHS από ανοξείδωτο ατσάλι LED με οπίσθιο φωτισμό DC12V Gold Polished
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο, κόκκινο κ.λπ |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
ελαφρύ κιβώτιο A3 A4 των οδηγήσεων κρυστάλλου 9mm
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, εξαρτήσεις ορείχαλκου |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για 2 πλευρές μήκους |
120-240V Snowflake των υπαίθριων οδηγήσεων προβολέας για το χειμερινό φεστιβάλ και την προώθηση καταστημάτων
| Υλικό: | Οδηγήσεων + κερί παραφίνης |
|---|---|
| Χρώμα: | Ελεφαντόδοντο |
| Επιλογές ύψους: | 10 εκατ., 12.5cm, 15cm, 17.5cm |
Σημάδια IP65 100V-240V νέου των πορφυρών οδηγήσεων εγχώριων διακοσμήσεων μεταβλητά
| Πηγή φωτός: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, SMD2835 |
|---|---|
| Υλικό: | Οδηγημένο ευκίνητο νέο |
| Όνομα προϊόντων: | Οδηγημένο σημάδι νέου |
επιστολές νέου σημαδιών νέου των εξατομικεύσιμων ζωηρόχρωμων οδηγήσεων για τον τοίχο που κρεμά IP65
| Άλλο όνομα: | Σημάδι νέου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φραγμός, λέσχες |
| Χρώμα: | 12 χρώματα |
Σαφές περίγραμμα που υποστηρίζει τα ενιαία σημάδια φραγμών νέου χρώματος σημαδιών DC12V νέου των οδηγήσεων
| Άλλο όνομα: | Σημάδι φραγμών νέου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός ή υπαίθριος |
| Χρώμα: | 12 τύποι |
CE ROHS 4mm ελαφριά εσωτερική χρησιμοποίηση Lgp πιάτων οδηγών Pmma ελαφριά στον υπόγειο
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Μέγεθος συνήθειας αποδεκτό |
| Χρήση: | Διαφήμιση, λεωφόρος αγορών, υπεραγορά |
Το μπροστινό σημάδι 2835SMD επιστολών καναλιών LIT Frameless οδήγησε τις υπαίθριες επιστολές
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριος |
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, ανοξείδωτο |
Ακρυλικό Υλικό LED Επιγραφή καναλιού με οπίσθιο φωτισμό Gold Polished DC12V
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο, κόκκινο κ.λπ |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
2835SMD Μπροστινό φως Led Καναλιού Letter Sign Outdoor Letters Frameless
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Χρήση: | ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ |
| Υλικό: | Ακρυλικό, LED, ανοξείδωτο ατσάλι |

