Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led shop lights ] αγώνας 328 προϊόντα.
Προσαρμοσμένα 13 από το νέο 23 οδηγήσεων υπογράφουν την κρεμώντας τρισδιάστατη ενέργεια σημαδιών επιστολών - αποταμίευση
| Άλλο όνομα: | Επιχειρησιακό σημάδι νέου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός ή υπαίθριος |
| Χρώμα: | 12 χρώματα |
Πλήρεις φωτισμοί επιστολών φωτεινότητας σημαδιών νέου των άσπρων οδηγήσεων διακοσμήσεων κόμματος
| Άλλο όνομα: | Σημάδι νέου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός ή υπαίθριος |
| Χρώμα: | 12 χρώματα |
AC100-AC240V το νέο Word των οδηγήσεων υπογράφει το διπλό φως τοίχων νέου γραμμών άσπρο
| Άλλο όνομα: | Σημάδια του Word νέου οδηγήσεων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φραγμός, Nightlub, καταστήματα |
| Χρώμα: | 12 χρώματα |
IP68 2.3~3mm εύκαμπτη κυρτή ακρυλική οδηγημένη επιτροπή Backlight για τη διαφήμιση
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Εύκαμπτο πλακάκι φωτισμού |
| Χρήση: | Διαφήμιση, λεωφόρος αγορών, υπεραγορά |
Το ορθογώνιο 25mm οδηγημένη κρύσταλλο ελαφριά επίδειξη κιβωτίων προσάρμοσε το αναμμένο κιβώτιο επιλογών
| Υλικό: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, PMMA |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | 3629SMD για 2 πλευρές |
| Ελαφρύ χρώμα: | 8000K δροσίζουν το λευκό |
Διαφημιστική Φωτιζόμενη επιγραφή καναλιού LED Μπροστινή αναμμένη Πιστοποίηση IP65 CE UL
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένη επιγραφή |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Λωρίδα Led High Brightness ή μονάδα led |
| Εφαρμογή: | Εμφάνιση διαφήμισης λογότυπου |
Half Lit 2835SMD LED Κανάλι Letter Σήμα Φωτιζόμενη DC12V για τοποθέτηση σε τοίχο
| Υλικό: | Μονάδα LED, ακρυλικό, ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Πηγή LED: | 2835 SMD μονάδα LED μέσα |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
Μήκος 600mm φωτισμός ραφιών γυαλιού των οδηγήσεων 1200mm
| Υλικό: | Γυαλί Temperated, οδηγήσεων, αργίλιο |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 5050 SMD για μια πλευρά |
| Πάχος γυαλιού: | 8 χιλ. |
Το μήκος 1200mm ελαφρύ πιάτο οδηγών των οδηγήσεων lgp οδήγησε την επιτροπή DC12V για την επίδειξη κρέμας σώματος
| Υλικό: | αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικός, ταινία PC |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | smd 2835 για την πλευρά αναμμένο |
| Πάχος: | 8 χιλ. ή 10 χιλ. |
40W τοποθετημένο τοίχος ελαφρύ κιβώτιο των οδηγήσεων
| Μέγεθος: | 800 X 800mm πλάτος |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | Πλαίσιο 5630SMD |
| Πλαίσιο: | Αργίλιο |

