Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led ] αγώνας 371 προϊόντα.
Σημάδια IP65 100V-240V νέου των πορφυρών οδηγήσεων εγχώριων διακοσμήσεων μεταβλητά
| Πηγή φωτός: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, SMD2835 |
|---|---|
| Υλικό: | Οδηγημένο ευκίνητο νέο |
| Όνομα προϊόντων: | Οδηγημένο σημάδι νέου |
Προσαρμοσμένα μωβ LED επιγραφές νέον τρισδιάστατα γράμματα για διακόσμηση πάρτι σπιτιού Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
| Πηγή φωτός: | LED, SMD2835 |
|---|---|
| Υλικό: | Ακρυλικό |
| Ονομασία προϊόντος: | Πινακίδα νέον προσαρμοσμένη |
ISO9001 προσαρμοσμένο οδηγημένο σκηνών επιστολών φω'των σημάδι βολβών Frontlit τρισδιάστατο οδηγημένο
| Υλικό: | Ενότητα οδηγήσεων, ακρυλική, ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC12V |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Αδιάβροχο IP65 DC12V Φωτιζόμενο LED Καναλιού Επιστολή Κόκκινο φως επάνω Γράμματα
| Υλικό: | Φως μονάδας LED, ακρυλικό οπάλιο, ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
Ακρυλικό οδηγημένο σύστημα σηματοδότησης 12 RoHs οδηγημένα χρώματα ελαφριά σημάδια νέου για τον υπόγειο
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | σπίτι, κρεβατοκάμαρα, φραγμός, κατάστημα, διαφήμιση, λεωφόρος αγορών |
Φω'τα IP65 80mm ενότητας των αναδρομικά φωτισμένων φωτοστεφάνου τρισδιάστατων φωτισμένα επιστολών οδηγήσεων συστημάτων σηματοδότησης
| Ποσοστό IP: | IP65 |
|---|---|
| Sourice οδηγήσεων: | οδηγημένα φω'τα ενότητας |
| Πάχος: | 80 χιλ. |
Φωτιζόμενη επιγραφή καναλιού LED Red Light Up Letter Αδιάβροχα IP65 DC12V
| Υλικό: | Φως μονάδας LED, ακρυλικό οπάλιο, ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
Άκρη - ελαφρύ πλαίσιο 2835 υφάσματος LIT διπλή πλευρά πηγής των οδηγήσεων SMD για το γραφικό σημάδι πλαισίων ακρών σιλικόνης λιανικών καταστημάτων
| Υλικό: | αργίλιο, ύφασμα, οδηγήσεις |
|---|---|
| Βάθος: | 65mm, 80 χιλ. |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD για άκρη-αναμμένος |
Πάχος 8mm φως επίπεδης οθόνης των οδηγήσεων 10mm
| Υλικό: | αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικός, ταινία PC |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | smd 2835 για την πλευρά αναμμένο |
| Πάχος: | 8 χιλ. ή 10 χιλ. |

