Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led ] αγώνας 371 προϊόντα.
RCM SAA Πορτοκαλί Εξωτερικό Βάθος 40 χιλιοστών καναλιού LED Σήμα γράμματος Vinly
| Υλικό: | LED, ακρυλικό, |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 12v |
| Αδιάβροχο: | IP65 |
Ηλεκτρονική οθόνη καταστήματος LED χαμηλής συντήρησης για εμπορική διαφήμιση
| Τύπος: | Δείκτης καταστήματος LED |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εύκολα. |
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
Ultra Thin Depth 65mm LED Fabric Light Box Frame 6500K για εσωτερική οθόνη καταστήματος
| Πηγή φωτός: | πτυσσόμενο πάνελ LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6500K, 8000K |
| Βάθος: | 65 χλστ |
Πλαίσιο υφασμάτινου φωτιστικού κουτιού με οπίσθιο φωτισμό 80mm 3mx6m Μεγάλου σχήματος Μέγεθος LED Φωτιζόμενο Light Box
| Βάθος: | 80 χλστ |
|---|---|
| Πηγή LED: | οπίσθιο φωτισμό με αναδιπλούμενο LED |
| Τάση εργασίας: | DC 12V |
Το μήκος 1200mm ελαφρύ πιάτο οδηγών των οδηγήσεων lgp οδήγησε την επιτροπή DC12V για την επίδειξη κρέμας σώματος
| Υλικό: | αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικός, ταινία PC |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | smd 2835 για την πλευρά αναμμένο |
| Πάχος: | 8 χιλ. ή 10 χιλ. |
Ελαφρύς φωτισμός ραφιών των ακρυλικών οδηγήσεων πιάτων 6500K οδηγών των οδηγήσεων αναστολής τύπος 9.5mm
| Υλικό: | Οδηγήσεων, ακρυλικών, αργίλιο, επιτροπή διασκορπιστών |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD |
| Πάχος: | 9.5mm |
Λευκή έγχρωμη πινακίδα LED, Πίνακας μηνυμάτων κύλισης LED ελέγχου καλωδίου δικτύου για διαφήμιση
| Υλικό: | ντουλάπι αλουμινίου ή σιδήρου, μονάδα LED P10 |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC12V |
| έλεγχος: | USB, κάρτα SD, καλώδιο δικτύου, Wi-Fi |
Τα σημάδια DC12V επιχειρησιακού νέου σημαδιών νέου των οδηγήσεων προσάρμοσαν το κόκκινο χρώμα
| Υλικό: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορες επιλογές |
| Στεγανοποιήστε: | IP20 ή IP65 |
Υψηλός - φως νέου ποιοτικής το ζωηρόχρωμο ζωντανό συνήθειας υπογράφει την επιστολή σημαδιών νέου των τρισδιάστατων οδηγήσεων
| Χρώμα Advilable: | Πολλαπλές επιλογές |
|---|---|
| Υλικό: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Νέο των εξωτερικών το προσαρμοσμένο οδηγήσεων υπογράφει τις τρισδιάστατες επιστολές για το κατάστημα παγωτού
| Ένα άλλο όνομα: | Φω'τα νέου των εξωτερικών οδηγήσεων |
|---|---|
| Τύπος στοιχείων: | Φως νέου |
| Διάρκεια ζωής εργασίας: | 50000 ώρες |

