Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
Βάθος 8mm 2835SMD των οδηγήσεων αναδρομικά φωτισμένο ελαφρύ CE κιβωτίων κιβωτίων οδηγημένο A3 ελαφρύ εγκεκριμένο
| Βάθος: | 8 χιλ. |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 12V |
| Μπροστινό χρώμα περιποίησης: | Ασήμι |
Αναστολή 3014 ελαφρύ πλαίσιο 11mm κρυστάλλου των οδηγήσεων SMD πυκνά για την επίδειξη αφισών παραθύρων
| Βάθος: | 10 χιλ. |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 12V |
| Μπροστινό χρώμα περιποίησης: | Ο Μαύρος ή ασήμι |
10,8 Watt 8mm οδηγημένο ακρυλικό A2 ελαφρύ κιβώτιο Α1 ενιαίο που πλαισιώνει για την επίδειξη αφισών καταστημάτων
| Υλικό: | Οδηγήσεων, ακρυλικά, επιχρωμιώνοντας μπουλόνια |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι (γκρίζο) |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD για τις πλευρές μήκους |
8000K A3 A4 των οδηγήσεων ελαφριά επίδειξη παραθύρων κτηματομεσιτών τσεπών οδηγημένη 2835SMD
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεις |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | 2835SMD 2 πλευρές |
| Ελαφρύ χρώμα: | 8000K |
594 X 841mm ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου των οδηγήσεων Α1 για την εσωτερική γραφική επίδειξη
| Φωτισμός: | φωτισμός λουρίδων 2 οδηγήσεων πλευρών |
|---|---|
| Βάθος: | 7 χιλ. |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
Εξαιρετικά λεπτύντε 40mm των οδηγήσεων έξοχη φωτεινή A3 κρυστάλλου την ελαφριά ένωση τοίχων μεγέθους κιβωτίων
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 40mm |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 100000hours |
Πίνακας ή κρεμώντας κιβώτιο κιβωτίων 2700K-15000K κρυστάλλου των οδηγήσεων ελαφρύ εσωτερικό ελαφρύ
| Υλικό: | 3MM/5MM/8MM ακρυλικός, 304/316 ανοξείδωτο βαθμού/αργίλιο |
|---|---|
| Σχέδιο και μέγεθος: | Προσαρμοσμένα σχέδιο και μέγεθος |
| Επεξεργασία: | Κοπή, συγκόλληση, στίλβωση, ζωγραφική, συνέλευση & δοκιμή λέιζερ |
8000K 612MM ακρυλικό οδηγημένο κρύσταλλο ελαφρύ κιβώτιο πλαισίων φωτογραφιών για τη λεωφόρο αγορών
| Τάση εργασίας: | 12V |
|---|---|
| Μπροστινό χρώμα περιποίησης: | Ο Μαύρος ή ασήμι |
| Υλικό: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, PMMA |
AC110V-220V των οδηγήσεων κρυστάλλου ελαφρύ πλαίσιο εικόνων κιβωτίων 5W υψηλό οδηγημένο φωτεινότητα
| Υλικό: | Ακρυλικός, οδηγήσεων, χάλυβας σατέν |
|---|---|
| Χρώμα περιποίησης: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835smd, 90LEDs/m |
Το ορθογώνιο 25mm οδηγημένη κρύσταλλο ελαφριά επίδειξη κιβωτίων προσάρμοσε το αναμμένο κιβώτιο επιλογών
| Υλικό: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, PMMA |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | 3629SMD για 2 πλευρές |
| Ελαφρύ χρώμα: | 8000K δροσίζουν το λευκό |

