Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led ] αγώνας 371 προϊόντα.
Εμφανισμένο σήμα γράμματος νεονίου για σήμανση λογότυπου
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερικά |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι, ακρυλικό, LED |
Αναδρομικά φωτισμένο σημάδι επιστολών φραγμών ακρυλικό με το μαύρο υποστηρίζοντας πίνακα για το κατάστημα εσωτερικό
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερικά |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι, ακρυλικό, LED |
Καμπινγκ Ηλιακό λαμπτήρα γκαζόν Led Wind Firefly Φώτα Εξωτερικά Plug Γη Πάρτιο Φώτα κήπου Αδιάβροχα
| Πηγή ενέργειας: | Ηλιακό |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλιακά φώτα LED |
P10 προγραμματίσημα ψηφιακά σημάδια επίδειξης χρόνου και θερμοκρασίας των κόκκινων οδηγήσεων ψηφιακά
| Μέγεθος οθόνης: | 950 X 330 χιλ. (που προσαρμόζονται είναι διαθέσιμος) |
|---|---|
| Εικονοκύτταρα: | 10 ίντσα |
| Μέγεθος ψηφίων: | 150 X 260 χιλ. |
Ελαφρύ μέγεθος επίδειξης A2 κιβωτίων κρυστάλλου άποψης πορτρέτου με τις κρεμώντας εξαρτήσεις καλωδίων
| Χρώμα περιποίησης: | ασήμι, μαύρο |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835SMD για το φωτισμό πλευρών |
| πάχος: | 8 χιλ. |
Πλαίσιο 28mm βάθους SEG με οπίσθιο φωτισμό Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης για υφασμάτινο πλαίσιο φωτός έκθεσης και έκθεσης
| Βάθος: | 28 mm |
|---|---|
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | DC 12V |
Ενιαίο πλαισιωμένο 6500K B1 B2 πλαίσιο 28mm υφάσματος Trimless υφάσματος μαγαζί λιανικής πώλησης βάθος
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6500K, άλλα είναι διαθέσιμος |
Fabric Light Box Frame Tension Frames 100000hrs Tension Fabric Trade Show Displays LED Backlit Fabric Frame
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 30 χλστ |
| Διάρκεια ζωής: | Περισσότερες από 100000 ώρες |
SEG Tension Fabric Trade Show Displays LED Backlit Fabric Cube Fabric Light Box
| Τόπος καταγωγής: | Xiamen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Πάχος: | 30 χλστ |
| Διάρκεια ζωής: | Περισσότερες από 100000 ώρες |
Ελέγχος αισθητήρα του ανθρώπινου σώματος LED Ηλιακό φως Επτά χρώματα Τείχος Περιβαλλοντικό φως εξωτερικό
| Πηγή ενέργειας: | Ηλιακό |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλιακά φώτα LED |

