Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led ] αγώνας 371 προϊόντα.
Σημάδι διακριτικών ονόματος των μπλε κόκκινων κίτρινων προγραμματίσημων οδηγήσεων Rechargable στις παγκόσμιες γλώσσες
| Μέγεθος: | 94 X 30 X 7 χιλ. |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 5V |
| Μπαταρία: | Η μπαταρία 300MA λίθιου |
P6 επίδειξη 1728x768mm στάσεων αφισών των οδηγήσεων γραφική επίδειξη οθόνης μεγέθους για την οδό Πολωνοί
| Μέγεθος: | 1728 X 768 X 65 χιλ. (Χ Χ W Χ Δ) |
|---|---|
| Εικονοκύτταρα: | 6 χιλ. |
| Λειτουργία: | Βίντεο, εικόνα, κείμενο |
Βάθος 30mm 8000K των οδηγήσεων υφαντικό πλαίσιο κιβωτίων υφάσματος ελαφρύ για τον πίνακα επιλογών εστιατορίων
| Βάθος: | 30 χιλ. |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | 12V |
Οδηγημένο Lightbox DC12V αφισών υπαίθριο οδηγημένο πλαίσιο 45mm σημαδιών μεγέθους A0 Α1 A2 βάθος
| Βάθος: | 45 χιλ. |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP65 |
| Πηγή οδηγήσεων: | smd 2835 για 2 πλευρές |
Βάθος αργιλίου DC12V 45mm το υπαίθριο ελαφρύ κιβώτιο των οδηγήσεων που προσαρμόζεται που διαφημίζει
| Βάθος: | 45 χιλ. |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP65 |
| Πηγή οδηγήσεων: | smd 2835 για την άκρη αναμμένη |
Μονή όψη 45W επωνυμίας LED Φωτιστικό κουτί εξωτερικού χώρου Σήμα LED Blade
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
| Πλαίσιο: | Αλουμίνιο |
Πίνακας ή κρεμώντας κιβώτιο κιβωτίων 2700K-15000K κρυστάλλου των οδηγήσεων ελαφρύ εσωτερικό ελαφρύ
| Υλικό: | 3MM/5MM/8MM ακρυλικός, 304/316 ανοξείδωτο βαθμού/αργίλιο |
|---|---|
| Σχέδιο και μέγεθος: | Προσαρμοσμένα σχέδιο και μέγεθος |
| Επεξεργασία: | Κοπή, συγκόλληση, στίλβωση, ζωγραφική, συνέλευση & δοκιμή λέιζερ |
Βάση τοίχου 2835SMD LED Φωτιστικά για εξωτερικούς χώρους κήπου Πινακίδα λεπίδας LED για διαφήμιση
| όνομα: | Κουτιά φωτισμού εξωτερικού κήπου |
|---|---|
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | 12V ή 24V |
πλαίσιο υφάσματος των λεπτών οδηγήσεων βάθους 28mm σε/από το διακόπτη για την επίδειξη τέχνης και την έκθεση
| Βάθος: | 28mm |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | 2835 SMD |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
Αδιάβροχο LED Blade Sign LED Outdoor Light Box Under Awning Light Box
| Πηγή LED: | 2835 SMD |
|---|---|
| Πλαίσιο: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα πλαισίου: | ασήμι |

