Όλα τα Προϊόντα
-
Επίδειξη καταστημάτων οδηγήσεων
-
Πινακίδα λεπίδας LED
-
Επιγραφή καναλιού LED
-
Προσαρμοσμένη πινακίδα νέον
-
Υφασμάτινο πλαίσιο Light Box
-
Ελαφρύ πιάτο οδηγών οδηγήσεων
-
Πλαίσιο αφισών οδηγήσεων
-
Στάση αφισών οδηγήσεων
-
Σημάδια των ηλιακών τροφοδοτημένα οδηγήσεων
-
Ελαφρύ κιβώτιο κρυστάλλου οδηγήσεων
-
Ηλιακά φώτα LED
-
Ms.Natalie από την ΑυστραλίαΛάβαμε τα σημάδια νέου και τα αγαπάμε. -
Ο κ. Jason από τον ΚαναδάΛαμβάνουμε τη συσκευασία, και εκτιμημένος για να δει την καλή ποιότητα σας τελειώστε, θα ενημερώσει μόλις εμφανίζεται κάτι. -
Ο κ. Mark από το UKΕυχαριστίες για την τέλεια προηγούμενη εργασία, είμαστε έτοιμοι να σας στείλουμε ένα νέο PO, όπως συνδέονται.
λέξεις-κλειδιά [ led ] αγώνας 371 προϊόντα.
Υψηλά σημάδια νέου των οδηγήσεων φωτεινότητας IP67 για το απλό σχέδιο δωματίων
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα νέου |
|---|---|
| Μάρκα: | LSD |
| Σχέδιο: | Συνήθεια-σχέδιο Accpetable |
Πλαισιωμένα υπαίθρια αναμμένα επιχειρησιακά σημάδια IP65 επιστολών καναλιών των οδηγήσεων smd3629
| Υλικό: | Οδηγήσεων, ακρυλικών, ανοξείδωτο |
|---|---|
| Sourice οδηγήσεων: | smd 3629 |
| Τάση εργασίας: | 12V |
5050 SMD LED Commercial Lights LED Meteor Lights για Χριστουγεννιάτικο γιορτινό φωτισμό LED Οθόνη καταστήματος
| Πηγή LED: | 5050 SMD |
|---|---|
| ΑΝΟΙΧΤΟ ΧΡΩΜΑ: | Χρώμα RGB |
| Μέγεθος: | Μήκος 500 mm x πλάτος 12 mm |
Ηλιακό φως τοίχων κήπων λαμπτήρων 6000K ηλιακής ενέργειας των υπαίθριων κυρτών οδηγήσεων 5W
| Υλικό: | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ + ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, λευκός |
| Πηγή φωτός: | 2pcs ΣΠΑΔΙΚΑΣ (6000K) + 4 PC 3528 (RGB) |
Ελαφρύ σημάδι κιβωτίων των οδηγήσεων AC85V ~245V A2 A3, λάμποντας επίδραση άποψης που διαφημίζει το ελαφρύ κιβώτιο
| Μέγεθος: | A3 A2 Α1 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο, οδηγήσεων, PVC |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
AC85V- στάση αφισών των οδηγήσεων AC245V
| Μέγεθος: | A0, Α1, B1, B2 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικών |
| Τάση εργασίας: | Συνεχές ρεύμα 12V |
A0 841x1189mm πίνακας διαφημίσεων σημαδιών των ηλιακών τροφοδοτημένος οδηγήσεων αφισών 6000K για την οδό
| Υλικό: | Αργίλιο, οδηγήσεων, μετριασμένο γυαλί |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | 2835smd λουρίδες |
| Ελαφρύ χρώμα: | Ημέρα ελαφρύ άσπρο 6000K |
Ανώτατο όριο που κρεμά το ελαφρύ κιβώτιο επίδειξης επιλογών πλαισίων αφισών των οδηγήσεων 28mm B1 B2 Α1
| Υλικό: | Αργίλιο, οδηγήσεων, ακρυλικών |
|---|---|
| Μπροστινό πλάτος: | 40 χιλ. |
| Πάχος: | 28 χιλ. |
120-240V Snowflake των υπαίθριων οδηγήσεων προβολέας για το χειμερινό φεστιβάλ και την προώθηση καταστημάτων
| Υλικό: | Οδηγήσεων + κερί παραφίνης |
|---|---|
| Χρώμα: | Ελεφαντόδοντο |
| Επιλογές ύψους: | 10 εκατ., 12.5cm, 15cm, 17.5cm |
Αργίλιο 500 κιβώτιο των κενών οδηγήσεων μορφής σημαδιών των ηλιακών τροφοδοτημένο οδηγήσεων x500mm ελαφρύ
| Υλικό: | Αργίλιο, ακρυλικό, οδηγήσεις |
|---|---|
| Οδηγήσεις: | 2835SMD για 2 πλευρές |
| Ελαφρύ χρώμα: | Ανοιχτό λευκό ημέρας |

